Terveilm

Ennustus aastaks 2023: enne saavad Rohelised riigikokku kui Auvere elektrijaam töös püsib

17.12.2022

2022. aasta on toonud keskkonnarindel mitmeid tagasilööke, kodumaistest väärib kindlasti ära mainimist põlevkivielektri tootmise suurenemine. Mida võib endaga kaasa tuua aasta 2023, arutasid „Rohepöörane“ uues episoodis saatejuhid Madis Vasser ja Mart Valner.

Madis Vasser ennustas, et Auvere elektrijaam töötab järgmise aastal mõnel päeval. Mart Valner küsis, kas ta on kuulnud õigesti, et elektrijaam ei ole tegelikult üldse ehitatud biomassi põletamiseks, mistõttu see pidevalt remondis on. Vasser lisas, et kuuldavasti tõesti, ja tegelikult ei ole see mõeldud ka põlevkivi põletamise jaoks. Saatejuhid ennustasid, et enne saab erakond Eestimaa Rohelised tuleval aastal parlamenti kui Auvere elektrijaam korralikult töös püsib.

Millise ennustuse tegid saatejuhid energiakriisi, Riigikogu valimiste ja kliimaaktivistide plaanide kohta, kuula saatest.

Oma igapäevatöös tegeleb Madis Vasser energeetika- ja kliimateemadega keskkonnaühenduses Eesti Roheline Liikumine ja Mart Valner tegutseb keskkonna- ja kliimavaldkonna huvikaitseeksperdina Arengukoostöö Ümarlauas.

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee