Terveilm

KUULA SAADET | Kuidas praegusest energiakriisist võitjana välja tulla?

15.01.2022

Praegune energiakriis ilmestab Euroopa sõltuvust Vene gaasist ja annab tõuke innovatsiooniks, leidsid taskuhäälingu kümnendas episoodis saatejuhid Mart Valner ja Madis Vasser. Sel nädalal võtsid nad ette energiakriisi, selle tagamaad ja tulevikuperspektiivi.

Innovatsiooni alla pidasid saatejuhid silma mitut aspekti, üks nendest oli taastuvenergia kauaoodatud areng. Madis Vasser tõi välja, et üks põhjus, miks taastuvenergiat ei ole aastaid piisavalt arendatud, oligi madal hind. See omakorda tähendas, et tuulikute ja paneelide tasuvusaeg oli nii pikk, et ei nähtud põhjust sinna investeerida. Nüüd on asjaolud muutunud.

Kuula saadet: https://roheportaal.delfi.ee/artikkel/95638271/kuula-saadet-kuidas-praegusest-energiakriisist-voitjana-valja-tulla

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee