Terveilm

Storytelling koolitus AKÜ liikmetele

27.10.2017

Euroopa katusorganisatsioon CONCORD korraldas oktoobri alguses väga hea Storytelling koolituse, kuidas kasutada lugusid ja “kangelase teekonda” kestlikust arengust ja arengukoostööst rääkimises. Lugude jutustamine aitab rääkida enda valdkonnast lihtsalt ja arusaadavalt, ükskõik mida me teeme – korraldame kampaaniat, lükkame ümber müüte, kirjutame rahastajale projekti või selgitame mõne seaduse vajalikkust.

Hakkasime läbirääkimisi pidama, et ehk saaks koolitaja Bobby McCormac Eestisse tulla ja see õnnestuski! Bobby Iiri vabaühenduse Development Perspectives direktor ja arengukoostöö ning kestliku arengu valdkonnas aastaid töötanud. See annab talle väga olulise lisaväärtuse, ta ei räägi lihtsalt lugudest kommunikatsioonis, vaid oskab meie valdkonnast näiteid tuua ja mõtleb kaasa.

Koolitusele on veel paar vaba kohta, registreeruda saab siin.

NB! Kõiki registreerunuid ootame panustama terveks päevaks. Kui me selle hea koolitaja juba Eestisse toome, siis tahaks, et osalejad saaksid päevast maksimumi 🙂 Kuigi koolitus on osalejatele tasuta, on selle korraldamine kokkuvõttes päris kallis. Kui kellelgi juhtub, et ei saa tulla, palun andke sellest kohe teada katrin@terveilm.ee.

3. novembri koolituse ajakava:

8.30 – 9.00 kogunemine, hommikukohv

9.00 – 13.00 esimene sessioon, töörühmad ja põnevad lood. Vahepeal teeme pausi.

13.00 – 14.00 lõunasöök EPIKojas

14.00 – 17.00 – teine sessioon, töörühmad ja lood lähevad järjest põnevamaks. Kui väsime, teeme veel ühe pausi.

Koolitus toimub Eesti Puuetega Inimeste kojas, Toompuiestee 10. Hoovis on võimalik tasuta parkida.

Koolitust rahastav Euroopa Komisjon. Aitäh!

 

 

Jälgi meid ja avasta teisigi põnevaid artikleid!

Loe lähemalt teabekeskusest

Kommentaarid

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee