Terveilm

In English

Koolitused ettevõtetele ja organisatsioonidele

Vajad sissejuhatavat infot maailma kestliku arengu eesmärkide kohta? Tahad muuta koos oma kolleegidega ettevõtet või organisatsiooni kestlikumaks? Plaanid oma töötajatele/koostööpartneritele meeleolukat aga asjalikku ja arendavat meeskonnaüritust (suvepäevad, jõulupeod jne)?

Teemad, millega koolituste jooksul tegeleme: 

  • Kuidas maailmal ja inimestel läheb?
    Trendid – kuhu liigub maailm tervikuna? Kas peaksime valmistuma looduskatastroofiks või üleüldiseks õitsenguks? Milline on kogukondade, omavalitsuste, erasektori või vabaühenduste roll tuleviku maailmas? Mis on praeguses maailmas paremaks läinud ja mis läheb halvemaks?
  • Maailma kestliku arengu eesmärkide raamistiku tutvustamine
    Milleks nad loodi? Mida nad meil aitavad teha? Miks üldse mingeid eesmärke vaja võiks olla? Käime ükshaaval valdkonnad läbi ja anname tausta, mida nad tähendavad maailma mõttes ja kuidas neid Eestis tõlgendada.
  • Kestliku arengu eesmärgid ja meie ise
    Millised on meie endi jaoks olulised teemad, millega tuleks edasi tegeleda? Kuidas saame neid mõjutada? Kuidas kestliku arengu eesmärgid loovad võimalusi meie organisatsioonide ja piirkonna arenguks?

Koolituste täpsem sisu ja pikkus sõltub palju grupist ja tellijast. Oleme paindlikud ning loome täpselt sellise koolituse nagu vaja: tuleme 1-3 läbiviijaga 10-50 inimese juurde tunniks või kogu päevaks. Võime süveneda puhtalt teooriasse aga võime ka viia läbi erinevaid mänge. Küsi pakkumist agne@terveilm.ee.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (acronym: AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation or have expressed interest towards that topic. AKÜ’s main goal is to work towards sustainable future, read about AKÜ’s main activities below!

AKÜ’s members can be Estonian not-for-profit organizations and foundations, active in the field of sustainable development. The highest decision-making body is the General Assmebly. AKÜ also has a Council responsible for strategic planning and deciding on daily matters that cannot be brought to the General Assembly. AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. The statute is approved by the General Assembly on May 14, 2009 in Tallinn. Our financial year lasts from January 1 to December 31.

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Tallinn, Telliskivi 60a, 10412
A3 building
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Gea Kangilaski – Secretary-General, gea@terveilm.ee