Terveilm

Koolitused ja nõustamine

Vajad sissejuhatavat koolitust maailma kestliku arengu eesmärkide kohta? Või meelelahutuslikku ent harivat globaalseid teemasid lahkavat üritust? Otsid noortele harivat tegevust? 

Arengukoostöö Ümarlaud korraldab koolitusi, nõustamist ja meelelahutuslikus formaadis üritusi kestliku arengu ja maailmahariduse teemadel ettevõtetele ja organisatsioonidele ning haridusasutustele ja koolidele. Lisaks pakume huvikaitsekoolitusi kohalikele vabaühendustele ja omavalitsustele. Koolituste täpsem sisu ja pikkus sõltub grupist ja tellijast. Oleme paindlikud ning loome täpselt sellise koolituse nagu vaja: tuleme 1-3 läbiviijaga 10-50 inimese juurde tunniks või kogu päevaks. Võime süveneda puhtalt teooriasse aga võime ka viia läbi erinevaid mänge. Tutvu meie koolitusteemadega ja võta pakkumise saamiseks ühendust agne@terveilm.ee.

Lisaks oleme on välja töötamas konsultatsiooniteenust, mis on suunatud arenguabi andvatele organisatsioonidele ja rahastajatele. Teenus on väljaarendamisel Kodanikuühiskonna Sihtkapitali arenguhüppe programmi raames ning valmis pakkumiseks 2019 II pooles.

 

 

 

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee