Terveilm

Kestliku arengu koolitused ettevõtetele ja organisatsioonidele

Vajad sissejuhatavat infot maailma kestliku arengu eesmärkide kohta? Tahad muuta koos oma kolleegidega ettevõtet või organisatsiooni kestlikumaks? Plaanid oma töötajatele/koostööpartneritele meeleolukat aga asjalikku ja arendavat meeskonnaüritust (suvepäevad, jõulupeod jne)?

Teemad, millega koolituste jooksul tegeleme: 

  • Kuidas maailmal ja inimestel läheb?
    Trendid – kuhu liigub maailm tervikuna? Kas peaksime valmistuma looduskatastroofiks või üleüldiseks õitsenguks? Milline on kogukondade, omavalitsuste, erasektori või vabaühenduste roll tuleviku maailmas? Mis on praeguses maailmas paremaks läinud ja mis läheb halvemaks?
  • Maailma kestliku arengu eesmärkide raamistiku tutvustamine
    Milleks nad loodi? Mida nad meil aitavad teha? Miks üldse mingeid eesmärke vaja võiks olla? Käime ükshaaval valdkonnad läbi ja anname tausta, mida nad tähendavad maailma mõttes ja kuidas neid Eestis tõlgendada.
  • Kestliku arengu eesmärgid ja meie ise
    Millised on meie endi jaoks olulised teemad, millega tuleks edasi tegeleda? Kuidas saame neid mõjutada? Kuidas kestliku arengu eesmärgid loovad võimalusi meie organisatsioonide ja piirkonna arenguks?

Koolituste täpsem sisu ja pikkus sõltub palju grupist ja tellijast. Oleme paindlikud ning loome täpselt sellise koolituse nagu vaja: tuleme 1-3 läbiviijaga 10-50 inimese juurde tunniks või kogu päevaks. Võime süveneda puhtalt teooriasse aga võime ka viia läbi erinevaid mänge. Küsi pakkumist agne@terveilm.ee.

Samal teemal

Estonian Roundtable for Development Cooperation (AKÜ) is an independent not-for-profit coalition of non-governmental organisations that work in the field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ is a strategic partner for Estonian Ministry of Foreign Affairs as a consultant the state in field of development cooperation, global citizenship education or sustainable development.

AKÜ also provides workshops and consultancy for private sector companies as well as for wider public on sustainable development goals and global issues. 

The highest decision-making body is the General Assmebly.  AKÜ’s legal representative is the Board, which is also responsible for managing the organisation’s staff. 

MTÜ Arengukoostöö Ümarlaud (AKÜ)

Estonian Roundtable for Development Cooperation

Telliskivi 60a/3, 10412, Tallinn
info@terveilm.ee
www.terveilm.ee
www.facebook.com/terveilm

Contact:

Agne Kuimet – member of management board, agne@terveilm.ee